REFERENCE

Mgr. Sylvie Samsonová, MSc

Osobní, rodinný a partnerský kouč​

Kuba předčil moje očekávání, krom toho, že všechna videa, která jsme spolu točili, vypadají báječně a obsahují vše, co jsem si namyslela, tak si velmi cením komunikace s ním, kdy vždy velmi ochotně se mnou vše promyslel a naplánoval. Navíc pokud máte „trému“ před kamerou, stejně jako já, tak Kuba vás dokáže uklidnit, a kameru přestanete „vnímat“. Za mě dávám šest hvězdiček z pěti ,-)

Eva Brožová

majitelka společnosti Naše zdraví a krása

Kubu moc ráda doporučím, byl velice ochotný, webovky mi vytvořil přesně podle mých představ 😀
Je vidět, že své práci rozumí, předčil mé očekávání je opravdu skvělý 😀

Nika Lárová

zakladatelka projektu pro děti

Kuba je mladý kreativec. Líbí se mi na něm, že měl se mnou trpělivost 😀 Absolutně klidný člověk, který uzná chybu a najde řešení. Věnoval se mi individuálně doslova ve dne v noci 😀 Ráda ho doporučím a podpořím tak mladého člověka, který na sobě maká. Důkazem toho, je naše spolupráce, která pokračuje i po dokončení webových stránek. Web mi chválí i cizí lidi a to mě moc těší.

Skupina FENOMEN

Vzdělávací skupina

Kuba a celý tým JV je super akční tým orientovaný pomoci. Tvoří pro nás videa, fotky, postují na sociální sítě a nejen to, dost nás vzdělávají ve “vychytávkách”, jak náše PR a MARKETING ještě více vylepšit.
Dále je vidět, že na sobě pořád makají a jejich služba se stále posouvá dál a dál.
Doporučujeme, celý tým Skupiny Fenomen

Petra Bradáčová

Látková poradkyně

Kuba mi vytvořil webové stránky na téma látkové plenky. S výsledkem jsem nad očekávání spokojená.
S Kubou byla dobrá komunikace, byl ochotný a měl dobré nápady, když jsem si nevěděla rady. Vše, co jsem chtěla, zrealizoval skvěle a některé věci ještě lépe, než jsem měla namyšleno, jelikož viděl více možností než já. Neměl problém s dalšími úpravami, které jsem dodatečně chtěla. Jsem opravdu s jeho prací spokojená a mohu jen doporučit.

Než utečete...

15 minut online konzultace ohledně online vizitky ZDARMA pro vás nebo vaše známé.

Po zaslání emailu vám napíšeme a domluvíme si termín.